Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Лысая Гора

Код об'єкта:1375879 Переглядів: 67
Загальна
вартість
200 000 $
* 8 800 000 грн
Вартість
за кв.м.
40 000 грн
909 $
Загальна
площа:
220.0кв.м.
Кімнати
4
Вулиця
Ровенская (Робеспьера) ул.
Площа ділянки (сотки)
7.0

✅ затишний та дуже просторий будинок
✅ у престижному приватному секторі Харкова (район Лиса Гора,
✅ поруч із вулицею Рівненською / колишньою Робеспьера).
✅ Це ідеальний варіант для великої родини, яка цінує комфорт, простір та тишу.
✅Продаж здійснюється повністю з меблями та побутовою технікою.
✅ Окрасою вітальні є гарний та функціональний камін, який дарує затишок.
Телефонуйте: 0979430793, 0970161507, 0958162163
Дата оновлення інформації: 22.04.2026 16:27

На мапі