Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Лысая Гора

Продано
Код об'єкта:1374141 Переглядів: 216
Загальна
вартість
65 000 $
* 2 860 000 грн
Вартість
за кв.м.
26 239 грн
596 $
Телефони
Загальна
площа:
109.0кв.м.
Житлова
площа:
50.0кв.м.
Площа
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
5
Санвузел
2 санузла
Вулиця
Осетинская ул.
Площа ділянки (сотки)
6.0

Опис

✅ Продам добротний, цегляний будинок 109 м2, на Лисій Горі, Холодногірський район.
✅ Є можливість збільшення житлової площі – другий поверх, розпочато ремонт.
✅ Будинок знаходиться на ділянці 6 соток, двір викладений плиткою, капітальний навіс, господарські споруди, гараж.
✅ Газ, світло, вода, каналізація – зливна яма.
✅ Є прибудинкова територія, сад.
✅ Добрі, адекватні сусіди.
✅ Телефонуйте! Покази в зручний для вас час.
Телефонуйте: 0509738609
Дата оновлення інформації: 09.05.2026 10:17

На мапі