Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Павловка, ЖК Воробьевы горы на Полях 1, 2, 3

Завдаток
Код об'єкта:1368464 Переглядів: 268
Загальна
вартість
17 500 $
* 767 900 грн
Вартість
за кв.м.
42 661 грн
972 $
Загальна
площа:
18.0кв.м.
Житлова
площа:
15.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/9

Опис

✔ ЖК Воробйові гори продається квартира S=18м. 3/9 поверх, зовні утеплена.
✔ Усі комунікації підключені, опалюється, є кондиціонер, водонагрівач; Виконаний якісний ремонт, готова до експлуатації.
✔Впорядкована прилегла територія; власна упраляюча компанія. Право власності!
Телефонуйте!
Телефонуйте: 0675793408, 0956175129
Дата оновлення інформації: 16.05.2026 20:37

Відео