Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Павловка, ЖК Воробьевы горы на Полях 1, 2, 3

Торг
Код об'єкта:1373013 Переглядів: 77
Загальна
вартість
10 000 $
* 440 000 грн
Вартість
за кв.м.
24 444 грн
556 $
Телефони
Загальна
площа:
18.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/9

Опис

Продам гостинку в будівельному стані, Воробйові гори, 18 м²

Пропонується гостинка в новобудові ЖК "Воробйові гори". Квартира в будівельному стані — ідеальний варіант для реалізації власного дизайну або під інвестицію.

Площа — 18 м².
Зручне планування, є можливість грамотно зонувати простір.
Будинок зданий, комунікації підключені.

Переваги:

  • сучасний житловий комплекс
  • закрита територія
  • гарна транспортна розв’язк

Чудово підійде як для проживання, так і під оренду.

📞 Телефонуйте для перегляду

Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 24.04.2026 09:27

На мапі