2-кімнатна квартира, Алексеевка, ЖК Архитекторов
єВідновлення
Код об'єкта:1352897
Переглядів: 164
Загальна
вартість
вартість
58 900
$
* 2 591 600 грн
* 2 591 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 532
грн
1 103 $
1 103 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
53.4кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/16
Опис
У продажу 2-х кімнатна квартира на Олексіївці в зданій та заселеній новобудові ЖК «Архітекторів», по вул.Домобудівельна 3.У квартирі новий капітальний ремонт (практично не жили).
Тепла підлога – коридор, кухня, ванна.
Лічильники на опалення, воду та світло.
Квартира знаходиться на 9 поверсі 16 цегляного будинку.
Залишаються всі вбудовані меблі та техніка, інше за домовленістю.Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 17.05.2026 20:27
На мапі