2-кімнатна квартира, Алексеевка
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1348781
Переглядів: 256
Загальна
вартість
вартість
26 000
$
* 1 144 000 грн
* 1 144 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
22 000
грн
500 $
500 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
52.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
7/14
Орієнтир
р-н "F-1"
Опис
Продам 2-кім. квартиру вулиця Клочківська, 276-б, до станції метро Олексіївська 20 хвилин.
Зручне розташування, поряд трамвайна зупинка,істочник, магазини, супермаркети, школа,садочок.
7-й поверх 14-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа - 52 кв.м: кухня- 9 кв.м, ізольована спальня, гостьова кімната, роздільний санвузол, балкон.
Стан житловий. Повний комплект меблів та побутової техніки: холодильник, варильна панель, витяжка, духова шафа, пральна машина, кондиціонер.
Лічильники на воду, електрику. Можно по сертифікату
Телефонуйте:
0972178020
Дата оновлення інформації: 17.05.2026 18:59
На мапі