Будинок, Нов.Дома
єВідновлення
Код об'єкта:1337434
Переглядів: 858
Загальна
вартість
вартість
27 000
$
* 1 184 760 грн
* 1 184 760 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
25 208
грн
574 $
574 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
47.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
33.3кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
5.7кв.м.
Кімнати
4
Санвузел
нет
Вулиця
Черняховского пер.
Площа ділянки (сотки)
6.0
Опис
Продається будинок, метро Масельського, Новозахідний, Нові будинки.
Загальна площа 47м2.
Будинок міцний,цілий.В будинку АГВ, світло, центральна вода заведена у двір. 6 соток землі,є кадастровий номер.Дах надійний,льох у дворі, є гараж який потребує ремонт даху.Будинок на сьогодні з увімкненим опаленням, порядний господар підтимувам дім для себе. Нові господарі взмозі зайти і жити та розпочати ремонт на свій смак. Недалеко від дому джерело, до АТБ та тролейбусної зупинки 10 хвилин
Телефонуйте:
0950947403
Дата оновлення інформації: 22.04.2026 15:30
На мапі