Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

Будинок, Нов.Дома

єВідновлення
Код об'єкта:1342841 Переглядів: 215
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
35 902 грн
818 $
Телефони
Загальна
площа:
55.0кв.м.
Кімнати
3
Вулиця
Высоковольтная ул.
Площа ділянки (сотки)
4.0

Опис

✅ Продам будинок селище ново-західне. Будинок 4 кімнати і велика кухня, передпокій, збудований 2 поверх без внутрішніх робіт, гараж великий на дві машини, газове опалення, вода, всі умови в будинку, каналізація яма,
✅ Участок 3, 5 сотки двір, плодовий сад, госп сарай, ландшафт рівний, інтернет оптика, до метро армійська 10 хвилин пішою ходою, є до чого прикласти руки, а в іншому зайшов і живи.
Телефонуйте: 0950947403
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:18

На мапі