2-кімнатна квартира, Алексеевка, ЖК Алексеевский
єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1377928
Переглядів: 3
Загальна
вартість
вартість
90 000
$
* 3 960 000 грн
* 3 960 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
58 754
грн
1 335 $
1 335 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
67.4кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.7кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
12.2кв.м.
Кімнати
2
Поверх
8/9
Опис
✅У продажу затишна ,простора 2 кімнатна квартира на Олексіївці, з шикарним краєвидом на ліс, пр- т Перемоги, 66Л.
✅ЖК Олексіївський,площа загальна 67.4 кв. м., 30.7 кв.м. житлова площа кухні становить 12.2 кв.м.
✅Формат:велика ,функціональна кухня,дві окремі кімнати, роздільний санвузол,два балкони.
✅Новим власникам залишаються меблі та техніка.
✅ Можлива продаж по програмам єВідновлення або єОселя.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 24.05.2026 21:26
На мапі