2-кімнатна квартира, Центр
Код об'єкта:1377881
Переглядів: 3
Загальна
вартість
вартість
49 900
$
* 2 195 600 грн
* 2 195 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
38 519
грн
875 $
875 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
57.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
33.5кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.4кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/5
Опис
✅У продажу 2 кімнатна квартира в центрі міста, вул. Бакуліна ( вул. Євгенія Єніна),9/13.
✅"Сталінка",4 поверх, З/Б перекриття! Загальна площа - 57,1 кв.м.
✅Формат:кухня-вітальня,спальня,суміжний санвузол,балкон - 2,3кв.м.
✅В будинку є газ,встановлено газову колонку!
✅Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, все залишається новим власникам.
✅Відмінна локація,поруч метро Наукова ,зупинки транспорту,магазини,кав'ярні,парки,школа,банки тощо.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 18:58
На мапі