3-кімнатна квартира, Алексеевка
єВідновлення
Код об'єкта:1377574
Переглядів: 10
Загальна
вартість
вартість
65 000
$
* 2 860 000 грн
* 2 860 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
46 129
грн
1 048 $
1 048 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
62.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
41.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
12/12
Опис
✅У продажу простора та затишна 3-кімнатна квартира на Олексіївці,вул.Є.Ахсарова,13.
✅Квартира розташована на 12-му поверсі 12-поверхового будинку, гарний вид з вікон .
✅Загальна площа 65 кв.м. Капітальний ремонт - квартира доглянута та готова до проживання без додаткових вкладень.
✅ Меблі та техніка залишаються новим власникам, що дозволяє одразу заїхати та жити або вигідно здавати квартиру в оренду.
✅Квартира без боргів. Ніхто не прописаний. Швидкий вихід на угоду.
✅Розглянемо продаж за державними програмами.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 18:58
На мапі