Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Н.Бавария

Код об'єкта:1377552 Переглядів: 14
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 540 000 грн
Вартість
за кв.м.
29 615 грн
673 $
Загальна
площа:
52.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/10

Опис

💎 Продам 2-кімнатну квартиру (52 м²) на 9-му поверху 10-поверхівки теплого газофікованого цегляного будинку по вул.Петра Свинаренко,20 Нова Баварія.
📐 Раціональне планування: Дві окремі кімнати, велика кухня, просторий передпокій із зонами зберігання та роздільний санвузол. Особливість — затишна лоджія, обшита деревом, з якої відкривається чудовий вид на місто.
🛋️ Меблі та техніка включені: Стан «заходь та живи». Укомплектована всім необхідним: холодильник Bosch, посудомийна машина, газова плита, пральна машина та бойлер Gorenje. Місткі шафи-купе та корпусні меблі. Вбудована кухня. Встановлені лічильники на всі комунальні послуги.
🌳 Район та інфраструктура: Нова Баварія — зелений та спокійний район. Поруч школи, садочки, супермаркети та транспортна розв’язка. Доглянутий двір із місцями для авто.
🔒 Вигідна та швидка угода: Документи готові, борги відсутні, ніхто не прописаний. Власники в місті.
🤝 Працюємо з держпрограмами: Розглядаємо продаж через «єВідновлення» та ваучери ВПО.
Телефонуйте: 0662228122, 0633269096
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 00:34

На мапі