1-кімнатна квартира, Сев.Салтовка
Код об'єкта:1377542
Переглядів: 7
Загальна
вартість
вартість
23 000
$
* 1 012 000 грн
* 1 012 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
26 632
грн
605 $
605 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
38.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
12/16
Орієнтир
СС-1
Опис
✅Продам затишну, світлу 1 кімнатну квартиру покращеного планування на Північній Салтівці, вул. Соборності України, 202.
✅Поверх 12/16. Два сучасних ліфти вантажний та пасажирський.
✅Квартира з капітальним ремонтом 2021 р.,не кутова, МПВ, броньовані двері. Лоджія 3,5 м . Санвузол роздільний, в плитці, нова ванна, сантехніка і змішувачі.
✅ Залишається нова кухня, пральна машина автомат ВОSСН .
✅ Кімната 18 м2 з ремонтом, хороша шафа-купе.
✅ Тихий двір, паркування. До метро пішки 12 хвилин . Поруч супермаркети, дитсадок, школа.
✅ Документи в порядку, готові до продажу.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 21:10
На мапі