Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Салтовка

Код об'єкта:1377535 Переглядів: 7
Загальна
вартість
80 000 $
* 3 520 000 грн
Вартість
за кв.м.
39 111 грн
889 $
Загальна
площа:
90.0кв.м.
Житлова
площа:
51.0кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
3
Санвузел
в доме
Вулиця
Кулиничевская ул.
Площа ділянки (сотки)
10.0

Опис

Продам будинок 90 кв.м. Кулиничі з червоного кирпича утеплен пінопластом. Велика зала 25 кв.м., спальня с гардеропом 14 кв.м., дитяча 12 кв.м., кабінет 6 кв.м., простора кухня 15 кв.м., котлова 4 кв.м., прихожа з тамбуром 8 кв.м., ванна кімната 6 кв.м. Участок 10 соток огорожен еврозабором, на территорії баня 12 кв.м. та другий будинок 40 кв.м. Вода, газ, світло центральне, каналізація яма 10 куб. Навес для авто. В огороді сарай для дров 20 кв.м. В ціну входить кондиціонер, бойлер, холодильник, єлектропіч, стиралка, посудомийка.

Телефонуйте: 0633004400, 0953001228
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 19:00