1-кімнатна квартира, Нов.Дома, ЖК Радужный
єВідновлення
Код об'єкта:1377416
Переглядів: 13
Загальна
вартість
вартість
48 000
$
* 2 112 000 грн
* 2 112 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
46 933
грн
1 067 $
1 067 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
5/9
Санвузел
раздельный
Вулиця
Льва Ландау (50-летия СССР) просп.
Опис
🔑У продажу затишна 1 кімнатна квартира на Нових будинках, ЖК Райдужний, Льва Ландау 52б.
📐Площа 45,2 м2, комфортний 5 поверх 9ти поверхового цегляного будинку.
☑️Квартира з капітальним ремонтом, металопластикові вікна, санвузол роздільний, гардероб, на підлозі ламінат, санвузол плитка.Встановлено лічильники на світло, воду, тепло.
‼️Повністю укомплектована меблями та технікою.
🌳Доглянута територія ЖК. Поруч магазини,кав'ярні, зупинка транспорту , 🚇️метро Палац спорту, Турбоатом - 10хв.
☎️Телефонуйте!
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 16.05.2026 15:42
На мапі