2-кімнатна квартира, Центр
Код об'єкта:1377293
Переглядів: 1
Загальна
вартість
вартість
30 000
$
* 1 316 400 грн
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
24 838
грн
566 $
566 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
53.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9
Опис
Продається 2 кімнатна квартира на вулиці Клочківська 101-А. Найближча станція метро Клочківська. Поруч розташована вся інфраструктура, парки, сквери, супермаркети, та інщі сфери обслуговування Квартира під ремонт з двома балконами, залишився паркет який при бажанні можна привести у гарний стан. З вікна квартири видно церкву. Телефонуйте.
Телефонуйте:
0509840662
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 19:31
На мапі