Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Салтовка

Торг
Код об'єкта:1377244 Переглядів: 10
Загальна
вартість
18 000 $
* 789 840 грн
Вартість
за кв.м.
16 805 грн
383 $
Загальна
площа:
47.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/5
Санвузел
раздельный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
без ремонта
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
606

Опис

✅ Продається квартира за адресою пр. Тракторобудівників 140а, біля ЦНАПу.
✅ Перший поверх з маленьким балконом.
✅Кімнати усі окремі, лічильники на воду та газ.
✅ Вікна металопластикові.
✅ Поміняяні труби та стояк, радіатор на кухні.
✅ Нові вхідні двері.
Телефонуйте: 0508840296, 0962747568
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 12:31