Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Нов.Дома

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1376882 Переглядів: 23
Загальна
вартість
30 000 $
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
42 465 грн
968 $
Телефони
Загальна
площа:
31.0кв.м.
Житлова
площа:
19.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/5

Опис

1-к квартира прямо біля метро! вул. Ощепкова, 3 — Заходь і живи!

Продається чудова 1-кімнатна квартира в топовій локації — станція метро «Армійська» буквально в кількох кроках від будинку 🚇. Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло «під ключ» або хоче одразу запустити прибутковий бізнес з оренди 💸.

📍 Адреса: вул. Ощепкова, 3.
🏢 Поверх: 1 з 5. Дуже зручно, особливо з покупками або велосипедом.
📏 Площа: Загальна — 30.7 м², простора кімната — 18.9 м², кухня — 5.8 м².

🛠 Стан та комплектація:
Ремонт робили для себе, стан — «заходь і живи» 🔑.
🔹 Усе залишається! Меблі, велика шафа-купе, техніка (холодильник, пральна машина, кондиціонер) — заїжджайте хоч у день угоди 🛋️❄️.
🔹 Комунікації: Усі труби замінені, встановлено надійний водонагрівач (бойлер) — гаряча вода буде завжди 🚿.
🔹 Вікна: Якісні металопластикові вікна, виходять на вулицю. На вікнах встановлені міцні решітки для вашої безпеки 🛡️.
🔹 Кухня: Газова плита — величезний плюс для комфорту та автономності 🍳.

📑 Документи та угода:
Повний порядок із документами, все готове до максимально швидкої угоди. Жодних очікувань і зайвих клопотів! ✅

🌳 Інфраструктура:
Прямо біля будинку є абсолютно все: метро, супермаркети, ринок, пошта, аптеки. Район дуже обжитий та зручний 🛒.

📞 Телефонуйте прямо зараз! Відповім на всі запитання та організую перегляд. Квартира варта вашої уваги!