2-кімнатна квартира, Нов.Дома
єВідновлення
Код об'єкта:1376773
Переглядів: 98
Загальна
вартість
вартість
54 500
$
* 2 398 000 грн
* 2 398 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
46 115
грн
1 048 $
1 048 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
52.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
8/16
Опис
✅ Продається затишна 2-кімнатна квартира за адресою: Жасміновий бульвар.
✅ Поверх: 8/16 Планування покращене — комфортне та продумане ✔️ Дві лоджії ✔️ Простора кухня ✔️ Роздільний санвузол ✔️ Капітальний ремонт — можна одразу заїжджати ✔️ Повністю укомплектована меблями ✔️ Вбудована техніка: духова шафа, варильна поверхня, кухонна витяжка, посудомійна машина, морозильна камера, холодильник, кондиціонери - залишається! Квартира світла, доглянута, ідеально підійде як для життя, так і під оренду. 📌 Розглядаємо державні програми Телефонуйте — покажемо у зручний для вас час!
Телефонуйте:
0633827584
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 15:49
На мапі