4-кімнатна квартира, Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1376700
Переглядів: 28
Загальна
вартість
вартість
30 000
$
* 1 316 400 грн
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
18 968
грн
432 $
432 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
69.4кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
3/9
Орієнтир
602
Опис
🏡 Продається 4-кімнатна квартира у житловому стані, більше під ремонт.
📍 Поверх: 3/9
📐 Загальна площа: 64,4 м²
✔ встановлені металопластикові вікна
✔ замінені сантехніка та труби
✔ підлога — паркет
✔ вікна виходять у тихий двір, не на дорогу
Квартира тепла та простора, чудовий варіант для великої родини або для реалізації власного дизайну.
🛒 У пішій доступності:
• ринок
• супермаркет
• медкомплекс
• транспорт та інша необхідна інфраструктура
📞 Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
Телефонуйте:
0988652690
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 21:54
На мапі