Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Павловка, ЖК Розовый Дом

Код об'єкта:1376463 Переглядів: 39
Загальна
вартість
87 000 $
* 3 828 000 грн
Вартість
за кв.м.
61 742 грн
1 403 $
Телефони
Загальна
площа:
62.0кв.м.
Житлова
площа:
32.0кв.м.
Площа
кухні:
11.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
3/17

Опис

✅До Вашої уваги чудова світла, стильна квартира в новому будинку на вулиці Клочківській, ЖК Рожевий будинок.
✅ Загальна площа – 62 м2. Формат квартири: простора кухня, 2 ізольовані кімнати, гардеробна, служби суміщені, є комора на поверсі.
✅ По фасаду - додаткове утеплення по всьому периметру квартири.
✅ У під'їзді, консьєрж, сучасний дитячий майданчик, зона відпочинку.
✅ Виконано якісний дизайнерський ремонт. Квартира укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання (електропіч, духовка, витяжка, посудомийка, холодильник side-by-side), все залишається .
✅ Вся інфраструктура центру міста в пішій доступності, поряд:супермаркети, школа, садок, поліклініка, спортклуб, відмінна транспортна розв'язка, до метро Наукова – 700 м.
✅Крите паркомісце для автомобіля у дворі, в зоні охоплення камерами відеоспостереження.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 22:46

На мапі