2-кімнатна квартира, Жуковского, ЖК Клеменова Дача
Код об'єкта:1376011
Переглядів: 46
Загальна
вартість
вартість
73 500
$
* 3 234 000 грн
* 3 234 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 269
грн
1 097 $
1 097 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
67.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/4
Опис
Продам 2 комн. квартиру 67 м2 по вулиці Клеменова Дача з двома паркомісцями. Перший поверх з відкритою терасою. Квартира готова до косметичного ремонту. Встановлено теплий пол, газовий котел, зроблено стяжка підлоги. Є лічильники води, газу, та електроенергії. Два паркомісця з актами на землю у власності включено до ціни. На території комплексу є басейн, тенісний корт, дитячі майданчики. Є дві альтанки біля Журавлівського водосховища з встановленим грилем та столами для відпочинку. Телефонуйте!
Дата оновлення інформації: 21.05.2026 18:45
На мапі