Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Салтовка

Код об'єкта:1368972 Переглядів: 124
Загальна
вартість
21 000 $
* 924 000 грн
Вартість
за кв.м.
20 533 грн
467 $
Загальна
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
27.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/5
Орієнтир
8-й Хлебзавод

Опис

Продам 2 кімн. квартиру, Салтівка, район 8 хлібзавода. Поверх 5 з 5. Дах в порядку. Планування - кімнати роздільні, санвузол суміщений. В квартирі розпочатий капітальний ремонт. Вікна МПО, поміняна електрика, поміняна сантехніка. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0989420232, 0631304129, 0507610037, 0688143995
Дата оновлення інформації: 21.05.2026 18:03

На мапі