Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

Будинок, Харьковский

Торг
Код об'єкта:1363530 Переглядів: 87
Загальна
вартість
29 000 $
* 1 272 520 грн
Вартість
за кв.м.
2 314 грн
53 $
Телефони
Загальна
площа:
550.0кв.м.
Кімнати
5
Санвузел
2 санузла
Вулиця
Центральная ул.
Площа ділянки (сотки)
15.0

Опис

Продам 4 поверховий котедж 550 м2, побудований у 2020-21 роках в селище Степанки. Від метро Індустріальна 15 хвилин на авто. Будинок під чистове оздоблення. В будинку 2 санвузли, опалення. Електрика - 380 Вт. Ділянка - 15 сот, приватизована. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0509840662
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 08:27

На мапі