Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Салтовка

Код об'єкта:1357763 Переглядів: 46
Загальна
вартість
170 000 $
* 7 480 000 грн
Вартість
за кв.м.
29 920 грн
680 $
Загальна
площа:
250.0кв.м.
Житлова
площа:
100.0кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
5
Санвузел
в доме
Вулиця
Волховская ул.
Площа ділянки (сотки)
8.0
Ремонт
кап.ремонт
Стіни
кирпич
Район
Салтовка
Орієнтир
8-й Хлебзавод

Опис

Продається капітальний двоповерховий будинок у затишному та спокійному районі Салтівки (вул. Волховська, район пр. Льва Ландау). Це ідеальне поєднання приватного сектору та швидкого доступу до всієї міської інфраструктури.

💎 Головні переваги:

  • Простір для кожного: 250 м² загальної площі. Планування включає 4 окремі житлові кімнати — у кожного буде свій власний куточок.
  • Готовність до заселення: Будинок продається з меблями та технікою. Вам не потрібно витрачати час та кошти на облаштування — можна заїжджати одразу після угоди.
  • Зручності: На кожному поверсі розташований санвузол, що дуже зручно для великої родини. Велика та світла кухня.

🏗️ Характеристики та комунікації:

  • Ділянка: 8 соток рівної форми — достатньо місця для саду, зони відпочинку чи басейну.
  • Опалення: Автономне газове (ви самі контролюєте комфорт та витрати).
  • Вода: Централізована.
  • Каналізація: Септик (яма).
  • Додаткові приміщення: Капітальний гараж для авто та власна майстерня — мрія для господаря.

📍 Локація:

  • Вулиця: Волховська. Асфальтований під'їзд прямо до будинку, вулиця тиха та освітлена.
  • Сусіди: Доброзичливі та спокійні люди, що створює приємну атмосферу проживання.
  • Інфраструктура: У пішій доступності все необхідне: магазини, зупинки транспорту, школи та садочки. Поруч зручна транспортна розв'язка по пр. Льва Ландау.