Частина будинку, Основа
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1347402
Переглядів: 300
Загальна
вартість
вартість
30 000
$
* 1 320 000 грн
* 1 320 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
20 308
грн
462 $
462 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Кімнати
3
Вулиця
Косопаловская (Охотская) ул.
Площа ділянки (сотки)
5.0
Опис
✅ Продам частину будинку 62 м2 зі своїм двором 4,5 сотів. Є заїзд, гараж для авто, майстерня.
✅ Будинок високий. Стан житловий. Газова пічка, опалення - газовий котел. Вода – свердловина. У будинку є місце під санвузол. Високі стелі. Будинок утеплений. Вікна МПО.
✅ Телефонуйте! торг
Телефонуйте:
0507002523
Дата оновлення інформації: 21.05.2026 13:41