2-кімнатна квартира, Салтовка
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1308299
Переглядів: 337
Загальна
вартість
вартість
24 000
$
* 1 056 000 грн
* 1 056 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
23 467
грн
533 $
533 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/12
Орієнтир
626
Опис
Продам 2 кімнатну квартиру на Салтівці по вулиці Краснодарська 179 б. Середина району, тиша, зупинка і 2 супермаркети за 5 хвилин ходьби. Звичайний житловий стан, продається з меблями. Покази за домовленістю.
Телефонуйте:
0960161501
Дата оновлення інформації: 22.05.2026 22:55
На мапі