2-кімнатна квартира, ХТЗ
Код об'єкта:1307463
Переглядів: 77
Загальна
вартість
вартість
28 000
$
* 1 228 640 грн
* 1 228 640 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
27 924
грн
636 $
636 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
44.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
27.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/5
Опис
Продам 2-х кімнатну квартиру в центрі ХТЗ, пр. Олександрівський, 105. Вікна металопластик, стяжка стін, стелі гіпсокартон, у великій кімнаті натяжний, на підлозі лінолеум, вставлені нові вхідні та міжкімнатні двері. Капітальний ремонт даху. Розташована в центрі ХТЗ, поруч ринок, парк, церква, супермаркети, зупинка транспорту біля будинку. Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 10:09
На мапі