Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

Будинок, ХТЗ

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1304805 Переглядів: 455
Загальна
вартість
115 000 $
* 5 046 200 грн
Вартість
за кв.м.
16 821 грн
383 $
Телефони
Загальна
площа:
300.0кв.м.
Кімнати
5
Вулиця
Суворова ул.
Площа ділянки (сотки)
12.0

Опис

✅ Продам 2-х поверховий будинок. 370м.15 соток землі. Гараж на 2 машини. Без внутрішнього оздоблення.ік побудови: Після 2015; З/У: 2 і більше; Опалення: Індивідуальне газове;
✅ Стан: Під чистове оздоблення;
Телефонуйте: 0960940762, 0668971872
Дата оновлення інформації: 27.04.2026 16:08

На мапі