2-кімнатна квартира, Сев.Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1377873
Переглядів: 7
Загальна
вартість
вартість
70 000
$
* 3 080 000 грн
* 3 080 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
38 025
грн
864 $
864 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
81.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
38.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
13.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
6/9
Санвузел
2 санузла
Опис
✅Продам 2-х кімнатну квартиру на Північній Салтівці ,МЖК Інтернаціоналіст, новобуд,вул. Кричевського 33.
✅ Комфортний 6 поверх 9ти поверхового цегляного будинку.
✅Сучасний капітальний ремонт з якісних матеріалів.
✅ Меблі та техніка залишаються, 3 кондиціонери, 2 с/в.
✅Працюємо з усіма видами програм.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 24.05.2026 15:43
На мапі