1-кімнатна квартира, ХТЗ
єВідновлення
Код об'єкта:1377871
Переглядів: 9
Загальна
вартість
вартість
42 000
$
* 1 848 000 грн
* 1 848 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
41 067
грн
933 $
933 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
19.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
6/9
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Архитектора Алешина (Орджоникидзе) просп.
Опис
✅Продам простору 1кімнатну квартиру з косметичним ремонтом в ЖК на проспекті Архітектора Альошина 5 від надійного забудовника Авантаж.
✅Будинок газифікований!
✅Квартира з меблями та ехнікою:
✅-бойлер
✅-пральна машина
✅-газова поверхня
✅-духова шафа
✅-холодильник Відмінне місце, до метро Тракторний Завод 5 хв пішки, поряд : супермаркети, ринок, парки, сквери,кав'ярні,магазини,школа тощо.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 24.05.2026 15:36
На мапі